LEPENÁ GRAFIKA

Řezaná fóliová grafika najde své uplatnění především v oblasti propagace. Lze ji využít od výkladních skříní, vylepení na bannery či desky až po nalepení na výrobky. Vyřezávat lze jakékoli samolepicí interiérové, exteriérové, nažehlovací fólie apod. Po vyřezání je provedena separace a montáž na přenosovou fólii.
Instalace a montáže na místě u zákazníka nebo na místě konání akce a polepy aut jsou součástí nabídky našich služeb v celé České republice. Podrobnosti o instalacích vám rádi sdělíme při jednání o konkrétní poptávce.

KVALITNÍ MATERIÁLY

KVALITNÍ MATERIÁLY

Odebíráme folie od renomovaných firem, keré zaručují odpovídající kvalitu. Lze si zvolit životnost fólie - obvykle tří - až pětileté. Barevná stálost je výborná a shoduje se s životností fólií. Kromě běžných barev lze také vybírat z metalických, fluorescentních, reflexních a imitací pískovaného skla.

VYSOKÁ VARIABILITA ŘEZANÉ GRAFIKY

VYSOKÁ VARIABILITA ŘEZANÉ GRAFIKY

Tento způsob zhotovení umožnuje dodatečné opravy poškozených částí grafiky případně výměnu části textu nebo motivu.

VELKOFORMÁTOVÝ DIGITÁLNÍ TISK

VELKOFORMÁTOVÝ DIGITÁLNÍ TISK

Pracujeme na strojích určený pro rychlý produkční tisk s 8-mi barevnými pigmentovými inkousty , které umožňují vysoce kvalitní tisk .

MOŽNOST KOMBINACE ŘEZÁNÍ A TISKU

MOŽNOST KOMBINACE ŘEZÁNÍ A TISKU

Tam, kde jsou v grafice zapotřebí barevné přechody, fotografie atd. kombinujeme řezanou samolepící grafiku s grafikou tištěnou. Motiv tištěné grafiky může být oříznutý do tvaru. Tisk je možné ochránit laminací.

PROFESIONALITA A ZKUŠENOSTI

PROFESIONALITA A ZKUŠENOSTI

Naší velkou předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost, proto se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky samozřejmě s veškerou pečlivostí.

NAŠE PREZENTACE