TVROBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Nabízíme Vám výrobu kvalitních webových stránek přímo na míru Vaší firmě. Při výrobě důkladně vyslechneme Vaše požadavky, zanalyzujeme konkurenční situaci a dle toho připravíme moderní webovou prezentaci, kterou budete moci velice jednoduše upravovat pomocí intuitivního redakčního systému.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Při tvorbě webových stránek používáme nejnovější technologie, které jsou k dispozici (HTML5, CSS3, JS - jQuery, PHP5, MySQL a další). Díky nim jsou stránky bezpečnější a snadněji optimalizovatelné.

RESPONZIVNÍ DESIGN

Díky nejnovějším technologiím můžeme vytvářet moderní, nadčasové designy, které budou IN i za několik let. Jsme se vědomi, že čím dál více lidí prohlíží webové stránky i na mobilních zařízeních, ať už to jsou tablety či mobily. Proto je u všech našich designů samozřejmostí optimalizace webových stránek nejen pro mobily a tablety. Vždy nabízíme kompletní responzivní řešení.

INTUITIVNÍ SPRÁVA

Z bohatých zkušeností víme, že jeden z největších problémů webových stránek je následná údržba stránek majitelem. Náš vlastní administrační systém je vždy plně přizpůsoben konkrétním potřebám zákazníka. Největší důraz přitom klademe na jednoduchost jednotlivých úprav a používání. Navíc ke každým stránkám poskytujeme odbornou instruktáž při předávání a zároveň i plnou podporu při plném provozu.

SEO OPTIMALIZACE

Vždy se snažíme najít optimální řešení, které bude odpovídat požadavkům klienta, a zároveň bude srozumitelné pro návštěvníka stránek. U každého projektu zanalyzujeme situaci na trhu a navrhneme klientovi, jak postupovat i z hlediska vyhledavatelnosti či následné propagace.